PARDUOTA!!!
Mobili pirtis Vilniuje  
ir jo apylinkėse             

Pirtis ir jos privalumai

Pavargote nuo kasdieninės rutinos? Norite pailsėti? Pasibūti su draugais? O gal užsidaryti vienas nuo viso pasaulio?

Pirtis šalina stresą, atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų bei sąnarių skausmus, valo odą, šalina toksinus, gerina miegą, stiprina širdies kraujagysles, degina kalorijas, padeda kovoti su ligomis, teikia socialinę ir pramoginę gerovę, na ir joje tiesiog gera. Pirtis – tai ne tik pramoga, bet ir nauda Jūsų kūnui. Tai sena mūsų liaudies tradicija. Jau nuo senų senovės pirtis buvo mėgiama mūsų senolių.  O pirtis jiems turėdavo didelę reikšmę. Tai net ik vieta išsiperti, bet ir papramogauti su draugais, pasibūti su šeima ar pasimėgauti vienatve. Žmogus, kūrendavęs pirtį, būdavo visų didžiai gerbiamas. O po pirties procedūrų jam nepadėkoti būdavo ne pagarbos ženklas.  Pirtis naudinga visiems. Tik kūdikiai ir žmonės, sergantys rimtomis ligomis, tokiomis kaip atviros žaizdos ar širdies problemos, turėtų vengti saunos. Visi kiti gali eiti į pirtį be problemų. Tai fizinio ir psichinio apsivalymo vieta, ir daugelis pataria saunoje elgtis taip, kaip elgtumėtės bažnyčioje. Tai nereiškia, kad neturėtumėte atsipalaiduoti, tiesiog patogiai atsipalaiduokite.

Pakviesti į pirtį yra garbė, tačiau jei atmesite kvietimą, geriau turėkite gerą priežastį. Dalijimasis pirtimi su žmonėmis yra tai, kas mus vienija: kai esate nuogas, visomis šio žodžio prasmėmis, galite būti tikri, kad nieko neslėpsite. Sakoma, kad Suomijoje svarbiausi sprendimai priimami pirtyse, o ne posėdžiuose. 

Tiesa, suomiai nuogi eina į pirtį net su nepažįstamais žmonėmis. Nesijaudinkite: mes žinome savo nuogo kūno dalis ir tai mums nėra „didelis dalykas“ .  Taigi nesigėdinant galite nusivilkti drabužius. Taip mes visi gimėme, ir mums tai nerūpi – sako suomiai.  

Pirties vantos

Ir kaip gi be vantų!!! Vanta yra geriausia iš šviežių beržo šakų ir geriausias dalykas, kuris gali nutikti jūsų odai. Po pirties pastebėsite jos naudą, be to, kokia švelni bus jūsų oda po pirties malonumų. Motina gamta yra protinga.

Vantos privalo būti tik iš natūralių medžiagų. Populiariausios jau mūsų minėtos beržinės vantos ir ąžuolinės. Tačiau taip pat gali būti ir iš liepų, vyšnių, kadagių, eukaliptų ar netgi bambukų. Jas galima derinti iš skirtingų lapų. Vantas galime pirkti arba susirišti patys, taip būsime garantuoti, kad ji yra natūrali ir kokybiška. Skinti medžių šakeles geriausia pavasarį, kai medžiai dar su jaunais lapeliais.

Todėl kai nuolat skubame, patiriame stresą ir nelieka laiko pasirūpinti savimi, mobili pirtis Rainio Sauna tuo pasirūpins ir atkeliaus į Jūsų pageidaujamą vietą Vilniuje ar Vilniaus rajone. 


Kodėl verta rinktis mūsų pirtį?

RainioSauna - tai mobili pirtis, kurioje:

- Įrengti dviejų lygių gultai, todėl joje vienu metu gali kaitintis daugiau žmonių, nei kitose tokio dydžio pirtyse. Apatiniai gultai mėgstami vaikų - čia nėra taip karšta! 

- Pirties malonumais vienu metu PATOGIAI gali mėgautis 6 žmonės (max. 10 žmonių);

- Galite drąsiai praustis pirtyje, vanduo paskui nubėgs per jam įrengtas vandens nutekėjimo angas;

- Įmontuotas aukštos kokybės katilas, kuris pirtį iki 80 laipsnių įkaitina vos per 35-40 minučių, o "extreme'o" gerbėjams pirtį iki 100 laipsnių įkaitina per 80 minučių;

- Katilas apsaugotas tvorele, todėl drąsiau galite jaustis pirtyje būdami su vaikais;

- Priešpirtyje įrengtas patogus lankstomas staliukas - prireikus turėsite, kur pasidėti gėrimus ar užkandžius, o jei nereikės - turėsite daugiau erdvės;

- Savo drabužius priešpirtyje galima pasikabinti, o daiktus susidėti į daiktadėžes po gultais;

- Priešpirtyje atsidaro langas - jeigu labai įkaisite pirtyje, atsigaivinimui nebūtina išeiti į lauką (ypač aktualu žiemą);

- Pirties išorėje sumontuota elektros jungtis, todėl jums tereikia turėti rozetę, kad pirtyje būtų elektra! Na, o jei pirtį statysitės gamtoje, kur rozetės nėra - galime jums pasiūlyti išsinuomoti elektros generatorių;

- Jeigu neturite malkų - ne problema! Galime jums atvežti puikiai išdžiovintų malkų (už papildomą mokestį);

- Jeigu neturite kuo išsiperti - paprašykite mūsų vantų! 

- Blogiausio scenarijaus atveju - jei kokia kibirkštėlė ne ten, kur reikia - priešpirtyje po gultais rasite GESINTUVĄ!

- Pasinaudoję mūsų paslaugomis, nepamirškite užsukti į Facebook RainioSauna paskyrą ir pasidalinti įspūdžiais!

Pirty nebuvęs, pirties karštumo nežinosi. (Lietuvių liaudies išmintis)


 

Nuorodų katalogas Verslo katalogas katalogas