RAINIO SAUNOS KUBILO

NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

 

 ŠIAS TAISYKLES PERSKAITYTI IR JŲ LAIKYTIS PRIVALOMA VISIEMS, KAS LANKOSI KUBILE.

§ Nekurti mobilaus kubilo šildymo krosnelės, nepripylus į kubilą pakankamai vandens, nes krosnelė gali būti pažeista nepataisomai! Kiek reikia pilti vandens - instruktuosime atvežę kubilą.

§ Užkurti kubilo krosnelę galima ik įsitikinus, kad krosnelė yra pilnai apsemta vandens (turi būti apsemtos abi jungiamosios angos kubile).

§ Krosnelė kūrenama tik sausomis malkomis.

§ Kartą per 30 minučių pamaišyti vandenį irklu (taip yra pasiekiamas greitesnis vandens kaitimas).

§ Šaltuoju metų laiku laikyti vandens nekūrenamame kubile NEGALIMA!

§  Pasibaigus kubilo malonumams vandens išpilti nereikia! Tai Tavo kieme padarys atvykęs kubilo savininkas.

§  Kubile visi draugiškai nusiteikę, su gera nuotaika, nesistumdo, netikrina kamino karštumo rankomis, nenardo. Blogos mintys ir emocijos pasilieka už kubilo zonos.

§  Kiekvienas kubilo lankytojas yra pilnai atsakingas už savo sveikatą. Jeigu esi 100 % tikras, kad sveikata ir fizinės galimybės leidžia – mėgaukis kubilu.

§  Idealiausia kubilo vandens temperatūra - 37-38 laipsniai. Jeigu norisi pasijausti kaip sriuboje - gali išbandyti karščiau, bet malonumo nebus.

§  Kubile privaloma elgtis atsargiai, kad savo veiksmais nesukeltum pavojaus aplinkiniams ir sau.

§  Už vaikų elgesį, saugumą, sveikatą ir smalsumą bei iš to kylančias pasekmes atsako tėvai ar kiti vaikus prižiūrintys asmenys. Jokiais būdais negalima palikti vaikų vienų be priežiūros!

§  Į kubilą negalima eiti apsvaigus nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

§ Kubile nerūkoma, nevalgoma.

§  KUBILE NESILANKYK,  JEIGU: sergi infekcine liga, užkrečiama odos liga, turi atvirų žaizdų, turi negalavimų, kurie gali sukelti grėsmę aplinkiniams, jų sveikatai ar saugumui, esi apsvaigęs nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

§  KUBILE: nerūkoma, nenaudojami jokie dūžtantys daiktai, negadinamas kubilo inventoriaus, nesispjaudoma ir neatliekami jokie gamtinių reikalai.

§  Po kubilo skirk laiko ilgam poilsiui.

§  Nepamiršk saiko, sveiko proto ir atsakingumo jausmo – saugok save, draugą, draugo draugą, vaikus ir visus kurie yra kubile. Ir žinoma patį kubilą.

§  Sugadinti kubilą – brangus malonumas. Teks sumokėti tiek, kiek numatyta mobilaus kubilo nuomos sutartyje.

 GERŲ BURBULIUKŲ!!!!! 

 RAINIO SAUNA 

Nuorodų katalogas Verslo katalogas katalogas